סנדמן
תחזוקת חול משחק

 

תאריך ושעה
 

פרופיל          
 
שלום,

"סנדמן ישראל" נרשמה ע"י שי דן און בינואר 2007. 

המטרות:
1. 
שמירה על בריאות ובטיחות הילדים שמשחקים בארגזי החול בגינות הציבוריות וגני הילדים.
2.  שמירה על חופי ים נקיים ובטיחותיים.

הבעיה:
חלק מארגזי החול בישראל מהווים כיום מפגע תברואתי ובטיחותי עבור הילדים המשחקים בהם, ומטרד עבור התושבים המתגוררים סביב הגינות הציבוריות עם ארגזי חול.  מקור המפגע התברואתי בבעלי חיים העושים את צרכיהם בארגזי החול.   המפגע הבטיחותי נובע מהתקשות החול שאינו מטופל באופן שוטף ולכן מאבד מחיוניותו שהיא ספיגה וריכוך נפילות של ילדים מהמתקנים אל הקרקע.  מפגע בטיחותי נוסף נובע מהגופים הזרים המצויים בתוך ארגז החול כגון: שברי זכוכית, בדלי סיגריות, פלסטיקים, קליפות גרעינים וכדומה.  המפגש של פעוטות וילדים עם עצמים אלו עלול להסתיים במחלות, פציעות ומוות כפי שאירע אוקטובר 2006 במקרה של ילדה בת שמונה שבמוחה התגלתה תולעת שמקורה בארגז חול. 

הפרשות של בעלי חיים שאינן נאספות, מתייבשות ובסופו של דבר מתפוררות ומזהמות את החול, מדיפות ריחות רעים גם מחוץ לארגז החול ומושכות חרקים המהווים מטרד לתושבים ומעבירים מחלות.

 אנו בסנדמן ישראל מאמינים שיש לאפשר לילדינו ליהנות ממשחק בארגזי חול נקיים ובטיחותיים.  תחזוקה וניקיון ארגזי החול חיונית לא פחות משירותי ניקיון ותחזוקה שוטפים שמבצעות הרשויות המקומיות בשטחיהן.

 עד היום לא הייתה דרך יעילה לניקוי החול הקיים בארגזי החול ולכן היה צורך בהוספה או החלפה של כל החול בארגז.  פיתרון זה יקר במיוחד ואינו נותן פיתרון לתחזוקה השוטפת.

 במהלך שנת 2006 חקרנו את נושא הטיפול בארגזי חול באירופה וארה"ב ונפגשנו עם יצרניות ציוד ורשויות מקומיות בשתי היבשות. לאחר למידה מעמיקה של הנושא, חתמנו על הסכמי שיתוף פעולה עם החברות המובילות בעולם לייצור ציוד לתחזוקת ארגזי חול וחופי ים.  החל מתחילת שנת 2007 מגוון השירותים והמכונות לתחזוקת ארגזי חול וחופי ים זמין באמצעות סנדמן.

הפיתרון:

גינות ציבוריות\גני ילדים:
סנדמן ישראל מציע סינון של כל שטח ארגז החול באמצעות מכונה ניידת.  מדובר במכונה קומפקטית שמבצעת איסוף וניפוי של החול, הפרדה והוצאה של גופים זרים מהחול, והחזרה של החול לאותה נקודה ממנו הוא נאסף כאשר הוא נקי ומאוורר.  אין צורך להוציא את החול מהארגז או להוסיף חול חדש. ניתן להתאים את המכונה לסינון סוגי חול שונים, כולל חול רטוב, על ידי החלפה מהירה של הנפות.  המכונה יכולה לעבוד גם בין מתקני משחקים ומתחת למגלשות, ובחופי הים ניתן לנקות את החול גם בין השמשיות, מתקני הספורט, מגרשי הכדורעף וכסאות הים.
בסוף התהליך מתקבל חול מסונן, מאוורר ונקי ממפגעים בטיחותיים ותברואתיים.
התהליך מהיר וזול באופן משמעותי מזה של החלפת חול. 

חופי ים:
מגוון של 7 מכונות נגררות ו 2 מכונות ניידות הפועלות בשתי שיטות ניקוי חול המוצלחות והנפוצות בעולם – נפה רוטטת ומסרק.  מיכלי איסוף פסולת מ 20 ליטר ועד 350 ליטר עם אפשרות ריקון פסולת בגובה הקרקע או ישירות למכולה.  בעמוד "מכונות נגררות" באתר ניתן לבחון את המפרט הטכני של כל מכונה ולבקר באתר היצרן האמריקאי והאיטלקי. 

הנכם מוזמנים ליצור קשר להזמנת הדגמה של פעולת המכונה בשטח יישובכם. 
לפרטים והזמנת הדגמה נא ליצור קשר עם:

 אלון לידר
 נייד:0537420063, משרד: 09-7655178 דואר אלקטרוני: alon@rokach-bro.co.il אתר אינטרנט (עמוד פניות): www.sandmanisrael.com

 

 

למה חול?

לחץ כאן לפרטים נוספים

אודות

לחץ כאן לפרטים נוספים

קישורים

לחץ כאן לפרטים נוספים

לפרטים והזמנת הדגמה ניתן ליצור קשר עם אלון לידר בטלפון 057-7420063
לייבסיטי - בניית אתרים